- Komerční sdělení-zpravy

Děti na svatbě aneb jak zařídit aby se na oslavě dospělých nenudily

spot_img

Svatební oslavy počítají často i s dětmi. Jak se jim postarat o zábavu, aby se mezi dospělými nenudily?

Jak vyřešit přítomnost dětí na svatbě

Děti na svatbě jsou poměrně ožehavým tématem. Dospělí ví, že je samozřejmě čekají další starosti navíc a mnozí nejsou vyloženě nadšeni z přítomnosti malých hostů. Nicméně je pravdou, že pokud jste dospěli do určitého věku, bezdětných kamarádů už zřejmě mnoho nemáte.

Čtěte také:

Ďalšie ženy pri vesle… ale zase nie tak celkom

Vyškrtnout ze seznamu účastníků každého, komu je méně než 18 let, tak může jednoduše znamenat, že se podstatná část svatebčanů omluví, protože jednoduše nesežene hlídání. Děti na svatbě tak lze brát v podstatě jakou nutnou součást vašich dospělých blízkých. Pokud se s tím smíříte, podstatně se vám uleví a zamezíte různým rozporům.

Organizovat malým návštěvníkům program samozřejmě z pozice nevěsty a ženicha povinni nejste. Rozkládací párty stan tvoří společný prostor, jehož středobodem jsou budoucí novomanželé. Každý se v něm může bavit, jak umí.

Nicméně se na speciální program vyplatí myslet, nudící se děti na „dospělácké“ akci si zábavu najdou, a to samozřejmě takovou, která se vám nejspíš úplně líbit nebude.

Jak zabavit děti na svatbě

Nemusíte vymýšlet nic složitého. Hodí se dětské hřiště nebo dětský koutek. Na hřišti si děti vystačí v podstatě samy. Nemáte k dispozici prolézačky a pískoviště vytvořte si dětský koutek uvnitř stanu.

Postačí koš naplněný hračkami, což vyřešíte tak, že se můžete s několika rodiči domluvit, že každý hračky zapůjčí. Malým zvědavcům se líbí to, co neznají, exkluzivní drahé hračky požadovat určitě nebudou. Podobný úspěch budou mít pastelky a papíry nebo omalovánky, které přichystáte na skládací stůl. Nejmenším můžete půjčit i plastelínu a křídy. Stejně tak před ně můžete položit i notebook a pustit pohádky z Youtube, to, že drobotinu zabavíte na desítky minut, je pak prakticky zaručeno.

Máte-li na svatbě DJ, rozhodně ho můžete požádat, aby zahrál také pár hitů pro nejmenší osazenstvo. Mějte ovšem na paměti, že děti není vhodné nechávat na parketu bez dozoru, mohlo by dojít k úrazu.

Ostatně myslete na to, že je vhodné se už před obřadem domluvit s kýmkoli přítomným, aby se o dětské hosty postaral. Můžete se i střídat. S drobnými nehodami jako rozlité pití se vyplatí počítat, ale děti určitě bez dozoru zůstat nemohou. Shánění náhradních dílů pro zničený párty stan by mohlo být tou nejmenší komplikací.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora